Genel 08 ŞUBAT 2017 / 16:46

Forcepoint'in Pazarlama Bölge Müdürlüğü Görevine Emre Onet getirildi

Dünyanın önde gelen güvenlik yazılım şirketi Forcepoint’in Pazarlama Bölge Müdürlüğü görevine Emre Onat getirildi. Onat görevine 1 Şubat 2017 itibariyle başladı.

Kariyer hayatına 2005 yılında Electrolux Turkiye’de Finansal Analist olarak başlayan Emre Onat, 2006 yılında Microsoft Türkiye’de Kurumsal Vatandaşlık Birimi Pazarlama Koordinatörlüğü görevine getirildi. 2007 yılında yine Microsoft bünyesinde bu kez Microsoft Gulf Bölgesi Dubai ofisinde Kurumsal Vatandaşlık Pazarlama Koordinatörlüğü görevine devam etti. 2009 yılında Alcatel -Lucent İngiltere & İrlanda’da Pazarlama ve Proje Müdürü olarak çalışma hayatına devam eden Emre Onat, 2010 yılında Hewlett-Packard Enterprise Türkiye’de Pazarlamadan Sorumlu Operasyon Müdürü olarak atandı.Üç yıl boyunca bu görevde çalıştıktan sonra yine aynı şirkette bu kez Yazılımdan Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. Onat, son olarak Hewlett-Packard’da Güney Avrupa’da Güvenlik Ürünlerinden Sorumlu Pazarlama Grup Lideri olarak görev almıştı.

İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümü mezunu olan Emre Onat, yine aynı üniversitede İşletme İktisadi Enstitüsü’nde Executive MBA programını tamamlamıştır. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN