Genel 03 EKİM 2017 / 16:24

Fujitsu kapsamlı hibrit bulut hizmeti ile iş ortaklarına yeni fırsatlar sunuyor

Fujitsu’nun; kullanıcı dostu, self servis ya da Hibrit Bulut Portalı üzerinden erişilebilen hizmetleri ile SELECT Kanal Ortakları müşterilerine daha güçlü bir araç seti ile ulaşabiliyor. Bilgi işlem alt yapısını buluta taşımaya devam ederek SELECT Kanal Ortakları’na hizmet odaklı işletmeler haline gelme ve bulut tabanlı gelir akışı fırsatları sunuyor. Bu aynı zamanda müşterilerinin değerini artırıyor.

 

Fujitsu Hibrid Bulut Portal’ı, kanal ortaklarına yeni çözümler sağlamak için öncülük yapıyor. Bu yüzden kendi müşterilerine iş süreçlerini dijital olarak dönüştürme ve bulut sistemine geçme fırsatı sunuyor. Geniş ölçüde kabul gören bulut programlaması sayesinde; kanal ortaklarına geleneksel donanım, tedarik, teslim ve yükleme konularında avantajlar sağlanıyor. Günümüzde son kullanıcılar, dijital aydınlanma çağında onlara yol gösterecek, güvenilir kanal ortakları arıyorlar. Kanal ortakları, özel bulut tabanlı sistemlerin faydaları ile geleneksel BT’ni dengeleyerek bunu sağlayabiliyorlar. Bunu da aynı zamanda, her müşterinin kendine özgü ihtiyaçlarına uygun hale getirilebilen Hibrit IT ortamları sağlayarak gerçekleştirebiliyorlar.

 

Yeni Fujitsu Hibrid Bulut ilk aşamasında Kurumsal Hizmet Katalog Yöneticisi hizmeti sunuyor. Böylece; kimlik yönetimi, muhasebe ve yönetim kabiliyetleri konularını içeren bulut servisleriyle müşterilerine kolayca iletecekleri bir self-servis portalı sağlanmış oluyor. PRIMEFLEX entegre sistemli bu portal, ortakların müşterileri için özel bulut ortamlarını tanımlamasına ve sunmasına olanak sağlıyor. Sonraki aşamalarda ise Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) ve Hizmet Olarak Platform (PaaS) gibi güçlü hizmetleri satmak için ek fırsatlar sunabiliyor.

 

Fujitsu kanal ortaklarına bulut hizmeti sağlıyor

 

Fujitsu EMEIA Kanal ve Satış Operatörü Başkanı Dave Hazard Fujitsu Hibrid Bulut hizmeti ile ilgili; "Günümüz işletmeleri kanal ortaklarımızdan artık daha fazlasını talep ediyor ve kendi Hybrid IT ortamlarını yaratmanın zorluklarına karşın onlardan daha fazla yardım talep ediyorlar. Klasik bir servis ortağı, satıcı veya SMB odaklı kanallardan hangisi olursa olsun, yeni Hibrid Bulut Kanal ürünümüz ihtiyacı olan herkese fayda sağlayacaktır. Çünkü müşterilerimizin talep ettiği Hibrit IT servislerini iş ortaklarımıza sunabiliyoruz” dedi.

 

Fujitsu, Hibrit Bulut hizmetleri sunmak isteyen kanal ortakları için kapsamlı eğitimler verebiliyor. Eğitimin temel seviyesi zorunlu iken, daha fazla bilgi edinmek isteyenler için pek çok ilave seçenek sunuluyor. Ortaklar, Kurumsal Hizmet Katalog Yöneticisi müşterileri için yeni hizmetleri nasıl tanımlayacaklarını ve bunu nasıl sağlayacaklarını da öğrenebiliyorlar. Fiyatlandırma modeli nasıl oluşturulur ve müşterilerin portal görünümleri bayi markalarını yansıtacak şekilde nasıl özelleştirilir konularına da ayrıca değiniliyor.

 

Fiyatlandırma ve Ulaşılabilirlik

Fujitsu Kurumsal Hizmet Katalog Yöneticisinin fiyatı 22.600 EUR'dan başlar, fiyatlar lisans türü ve kullanım şartlarına göre değişebilir.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN