Genel 12 ŞUBAT 2012 / 17:13

Gelecek burada…

İlk olarak 2010 yılının Ekim ayında sizlerin beğenisine sunduğumuz BThaber iPad uygulamamız o gün için Türkiye’nin ilk gazete uygulamasıydı. iPad satışının olmadığı bir ülkede iPad üzerinden yayıncılık yapmak oldukça iddialı bir durumdu ama biz iddialı işlere imza atmayı seven bir grubuz.
Geçtiğimiz Haziran ayındaki taşınma sürecimizde uygulamamız bir süre kapalı kaldı. Tam uygulamayı düzelttik çalışır hale getirdik derken bu defa da Apple’ın IOS 5 işletim sistemiyle uyumsuzluk yaşadığımızı fark ettik. Tabii hemen kolları sıvadık ve geçtiğimiz Salı günü itibariyle güncellememiz Apple Store’dan indirilebilir hale geldi. Sizlerin istekleri doğrultusunda yaptığımız güncellemelerle uygulamanın çalışırlığını sağlamanın yanı sıra indirilen sayıların okunduktan sonra cihazlardan silinebilmesine olanak veren aracı da ekledik. Evet, biz her zaman olduğu gibi geleceğe hazırız, bekleriz…
ETİKETLER : Gündem Sayı:858

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN