Genel 06 HAZİRAN 2014 / 16:41

Genesys iş ortaklarıyla buluştu

Genesys’in iş ortaklarına yönelik yeni çözümlerinin paylaşıldığı Genesys Türkiye İş Ortakları Günü, 4 Haziran’da Marriott Asia Hotel’de gerçekleşti.Genesys Profesyonel Hizmetler, Genesys Bakım (teknik destek) ve Genesys Üniversitesi'ndeki yeni girişimlere dair iş ortaklarını bilgilendirildiği etkinliğin açılış konuşmasını Genesys Orta ve Doğru Avrupa Bölge Direktörü Murat Söğüt ve Türkiye Ülke Müdürü Murat Tipi yaptı. EMEA Bölgesi Satış Kanalları Pazarlama Direktörü Osen Akkemik ve ECE & SEI (Orta Avrupa’nın Doğusu & Güney Avrupa ve İsrail) Bölgesi Satış Kanalları Müdürü Scott Wise’ın moderatörlüğünü yaptığı etkinlikte, Sanjay Patel (Genesys Customer Care), Kay Boenkendorf (Genesys Business Edition), Petr Hybs (Genesys Üniversitesi ve Profesyonel Hizmetler), David Curley (Dijital Kanallar) ve Jay Reilly (Proaktif Müşteri İletişimi) sunumları yer aldı.

Etkinliğin sonunda, bu yıl ilk kez şirket ve birey olarak başarılar kazanan Türk iş ortakları için ödül töreni düzenlendi. İş ortaklarından SİSTAŞ en yüksek gelire ulaşan şirket, SYS en iyi yeni logo, NCR en yenilikçi iş ortağı, UCS en iyi iş geliştirici, ASSECO en iyi tamamlayıcı çözüm, Polat Ayerden en iyi satış elemanı, Koray Kutluay en iyi ön-satış elemanı, Gökalp Ergeç ve Özdemir Sarıoğlu ise en iyi çözüm uyarlama ödüllerine layık görüldü.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN