Genel 07 KASIM 2013 / 18:17

Google Kitaplar uygulaması artık Türkiye'de

Google Play’de mevcut olan uygulamalar ve oyunların yanı sıra artık milyonlarca kitaba da erişebilecek. Türkiye'ye bugün gelen uygulamayla Google Play Store’den satın alınan kitaplar, iPhone ve iPad’ler Android telefonlar ve tabletlerle 'Kitaplar' uygulamasıyla okunabiliyor. Bilgisayarlardan web tarayıcısı üzerinden okunabiliyor. Kullanıcılar, buluttaki kitaplarına web’den, cep telefonlarından veya tabletlerinden erişebiliyorlar.

Google kullanıma yeni açtığı Helpsout uygulamasıyla internet üzerinden serbest öğrenim paylaşım ağını geliştirdi. Geçtiğimiz günlerde kullanıma giren Google Helpsout özel dersleri internet ortamına taşıdı. Google Helpsout'da sanat ve müzik, bilgisayar ve elektronik, aşçılık, eğitim ve kariyer, moda, formda kalma ve beslenme, sağlık, ev ve bahçe gibi ana kategoriler altında toplanan videolar bulunuyor. Seçtiğiniz kategori içinde ilginizi çeken dersi seçip, konu başlıklarını dersi veren kişinin bilgilerini, dersle ilgili yorumlar ve varsa kısa bir örnek videoyu inceleyebiliyorsunuz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN