Genel 19 ARALIK 2013 / 13:54

"Gözlük" güncellendi

Fotoğraf çektirirken gözleriniz kapalı olmasın ama, fotoğraf çekmek için gözünüzü kırpmanız yeterli.Google Gözlük X12 güncellemesi geldi. Güncellemeyle Gözlük, artık göz kırparak fotoğraf çekebiliyor. Kamera ya da sesli  komut sistemlerinden daha hızlı işleyen göz kırpma, Google Glass'a göz kırparak fotoğraf çekiyor. Ekran kilitleme özelliği ve Youtube'a video yükleyerek paylaşmak mümkün. Bu komut kullanımı, gözlük için daha sonraki dönemlerde bir ödeme sistemi olarak geliştirilmesi olası görünüyor. 

Güncelleme sohbet özellikleri de kattı. Hangout'la sohbet etmek, Youtube'a video yüklemek, müzik ve radyo dinlemek mümkün.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN