Genel 13 ŞUBAT 2014 / 11:32

Hikayelerimizi paylaşıyoruz

Samsung Electronics ile küresel dijital medya şirketi Getty Images, Samsung Avrupa Forumu’nda yeni bir ortaklığa imza attıklarını duyurdular.

 Samsung ile Getty Images, temel amacı dünyanın dört bir yanından insanların hikâyelerini, fotoğrafçılığın eşsiz gücü aracılığıyla paylaşmalarını sağlamak olan özel bir proje için işbirliği yapacaklarını açıkladılar. İki şirket arasında yapılan sözleşme çerçevesinde, www.gettyimages.com adresinde "Samsung Koleksiyonu"(http://www.gettyimages.com/editorial/frontdoor/samsung) bölümü hayata geçirildi.

“Samsung Koleksiyonu”, Getty Images'in en iyi fotoğrafçılarının Samsung SMART Camera NX ile çektikleri özel fotoğraflardan oluşan bir seçki olma özelliği taşıyor. Samsung ve Getty Images, gelecekte tüm kullanıcıların NX sistemini kullanarak Samsung Koleksiyonu’na katkıda bulunabilmelerini sağlayacak.

Samsung Electronics Avrupa Marka ve Perakendeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Stephen Taylor, "Getty Images gibi ikonik bir markayla ortaklık, Samsung açısından ideal bir girişim. Getty Images, tüketicilerimizin dünyanın dört yanından kişisel hikâyelerini hiç olmadığı kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde paylaşabilmelerini sağlamak için mükemmel bir ortak. Bu ortaklıkla, fotoğraf tutkunlarından oluşan bir kuşağa, tutkularını zirveye taşıma gücü vermeyi umuyoruz. Bu ortaklık, fotoğrafçılığı daha ileriye taşımak amacıyla, Samsung ve Getty Images'in eşsiz yetenek ve uzmanlıklarını bir araya getirecek” dedi.

Getty Images İçerikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Craig Peters ise anlaşmayı değerlendirirken; “Getty Images olarak görsel zenginliği giderek artan dijital dünyanın itici gücüyüz ve tüketici elektroniğinde dünya çapında lider ve yenilikçi şirketi olan Samsung ile ortaklık yapmaktan çok mutluyuz. Getty Images ve Samsung, bu ortaklık ile dünya genelinde fotoğrafçıların benzersiz perspektiflerini tüm dünya ile paylaşmalarına yardım edecek” dedi.

Samsung Galaxy Note 3 ile Olimpiyat Oyunları’nda akıllı paylaşım dönemi
Getty Images, Soçi 2014 Kış Olimpiyatları açılış törenine özel olarak, sporcuların Samsung Galaxy Note 3 ile çekilen görsellerini paylaştı. Uluslararası Olimpiyat Komitesi (ICO) ve Samsung işbirliği ile organizasyona katılan tüm sporculara, ülkelerinin ulusal bayrak temasıyla hazırlanan, özel tasarıma sahip Samsung Galaxy Note 3 ürünleri hediye edildi.

"Akıllı Olimpiyat Oyunları Girişimi" kapsamında gerçekleştirilen uygulama ile sporcuların olimpiyat deneyimlerini Samsung Galaxy Note 3’le paylaşmaları sağlanıyor. Kablo ve kâğıt gereksinimi olmaksızın, Soçi 2014 olimpiyat oyunlarındaki en unutulmaz anlar, Samsung Galaxy Note 3’le paylaşılacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics