Genel 14 ARALIK 2009 / 15:21

Hopenhagen

Kopenhag’ta neler olup bitiyor farkında mısınız? İklim Zirvesi’ni takip ediyor musunuz? 6 Aralık’ta başladı ve 18’inde sona erecek. Bugüne kadar ilgilenmediyseniz bile artık bir gözünüzü çevirin Danimarka’nın başkentine.
2012’de Kyoto Protokolü’nün süresi doluyor. Birçok ülke imzalamadan bitip gidiyor Kyoto. Hoş, imzalayanların kaçta kaçı sözünde durdu o da belli değil…
Ancak dünya kendine yeni bir çıkış arıyor. Akil adamlar üzerinde yaşamaya devam edebileceğimiz bir dünya için fikirlerini söylüyor. Yeni bir protokol kapıda. Resmi olarak 15 bin, sokaktakilerle birlikte 50 bine yakın insan Kopenhag İklim Zirvesi’ndeler.
Bu dönemde Türkiye’nin tutumu ne olacak? Atmosferin en büyük zehirleyicisi gibi duran ABD ve Çin birbirlerini yemek dışında nasıl bir pozisyon alacaklar? Belki de bunların hepsinden daha önemlisi, siz birey olarak ne yapacaksınız?
Hiç mi ilginizi çekmedi? Şirketiniz 2010 planları çok mu zamanınızı alıyor bu ara? Biraz daha kafanızı kaldırmazsanız planlayacak bir gelecek yılınız olmayacak yakında. Farkında mısınız?
ETİKETLER : Gündem Sayı:749
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN