Genel 18 HAZİRAN 2018 / 14:29

Huawei CEBIT 2018'de Dijital Dönüşüme Vurgu Yaptı

Huawei, teknolojik yeniliklerden, dijital dönüşüme kadar pek çok alanda sunduğu ürün ve hizmetlerle, işletmelerin dijital dünyada başarıyı yakalamalarını sağlıyor.

Huawei, bu yıl “Yeni BT ve Dijital Dönüşüm Yolunun Öncüleri” temasıyla, 11-15 Haziran 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen CEBIT 2018’de, dijital yeniliklerini sergiledi. Huawei etkinlik kapsamında yeni vizyon ve teknolojilerinin yanı sıra, yeni platform ve ekosistem gelişmelerini tanıttı ve 100’den fazla müşteri ve iş ortağıyla, birlikte dijital dönüşüme yeni bir soluk getirecek çözümlerini katılımcılarla paylaştı.

Günümüzde dijital dönüşüm tüm işletmeler için bir zorunluluk haline geldi. Bununla beraber, inovasyon ve büyümeyi artırmak için teknolojinin her yönüyle uyum içinde çalışması gerekiyor. Huawei, CEBIT 2018’de; bulut bilişim, nesnelerin interneti, yapay zekâ, büyük veri ve dijital platformlar gibi en son BT ürünlerinin yanı sıra, iyileştirilmiş veri merkezi, kurumsal kampüs, eLTE ve kurumsal iletişim çözümlerini katılımcılarla buluşturdu. Bu çözümler; akıllı şehirler, havaalanları, finans, enerji ve üretim gibi farklı sektörlerde kullanılıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics