Genel 26 NİSAN 2013 / 16:25

İç dekorasyonda HP çözümleri

HP, iç dekorasyon, duvar sanatları, duvar kaplamaları ve tekstil baskı alanlarındaki en yenilikçi çözümlerini 25 Nisan Perşembe günü İstanbul Ritz Carlton Otel’de yapılan bir etkinlikle kamuoyuna tanıttı.

HP Latex Yazıcılar Türkiye, İsrail ve Yunanistan’dan Sorumlu Satış ve İş Geliştirme Müdürü Velda Avad ile HP EMEA Duvar Kaplama Çözümleri İş Geliştirme Müdürü Terence Raghunath ve HP Geniş Formatlı Yazıcılar Uygulama ve İş Geliştirme Uzmanı Roman Barba’nın katıldığı etkinlikte, duvar tasarımları için geliştirilen ve bulut üzerinden çalışma, hızlı sonuç ve üstün kalite gibi avantajlar sunan HP WallArt çözümünün ayrıntıları katılımcılarla paylaşıldı.

HP dijital baskı çözüm portföyünün bileşenlerinden biri olan WallArt ile baskı hizmeti sağlayıcıları ve tasarımcılar, çözümün bulut tabanlı olması ve hızlı çalışması sayesinde tasarımlarını anında müşterileriyle paylaşabiliyor. Ek bir yazılım veya altyapı desteği gerektirmeyen bulut tabanlı HP WallArt Çözümü, müşteri yorumlarına ve onaylarına izin vererek tüm tarafların sürece dahil olmasına fırsat tanıyor.

Tasarım stüdyoları ve Baskı Merkezleri için ideal olan uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli HP Latex Designjet L26500 ve L28500 yazıcı serileri, müşterilerin kısa zamanda doğrudan üretim ortamlarına dahil olmalarını ve prova baskısı almalarını sağlıyor. HP Scitex LX600 ve LX850 Endüstriyel Yazıcılar da özelleştirilmiş duvar kaplamalarının yüksek hacimli üretimlerinde, geniş renk gamı ve canlı renkleriyle ön plana çıkıyor. Bu yazıcılar kısa süreli üretim hızları, çift rulo seti seçeneği ve yazıcıdan kuru ve kullanıma hazır olarak çıkan baskılarla müşterilerin verimliliklerini artırırken aynı zamanda işletme maliyetlerini de azaltıyorlar.

HP’nin prova baskı ve üretime yönelik yazıcıları ise, HP Latex mürekkepleriyle birlikte müşterilere iç mekân hava kalite sertifikalarıyla onaylanmış bir rekabet avantajı sağlıyor. Bu mürekkepler kokusuz baskı üretme özellikleri nedeniyle konutlar, sağlık alanları, çocuk yuvaları ve diğer hassas ortamlar için ideal. GREENGUARD sertifikasına sahip HP Latex mürekkepli baskıları, AgBB kriterlerine uygunluk ve UL Sürdürülebilir Ürün Sertifikası'nı elinde bulundurması açısından da dikkat çekiyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics