Genel 29 AĞUSTOS 2013 / 12:55

ICT SUMMIT NOW’ un programı belli oldu

Avrupa, Asya ve Afrika’nın en büyük bilişim zirvesinin programı yayınlandı.

Zirvenin oldukça kapsamlı bir programı var. Bilişim sektörünü her alanından uzmanların buluştuğu zirvede, sektörün uzmanlık alanlarına göre ayrılmış pek çok forum, sunum ve konferanslar düzenleniyor.
“Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganıyla 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde üç kıtanın iş ve teknoloji liderlerini buluşturacak. Zirvenin ana sponsorluğunu Vodafone sağlıyor.
İnterpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği “ICT Summit NOW (New Old World )Eski yeni dünya ismiyle, insanlığın en eski kültürlerinin beşiği olan üç kıtanın yeniden dünyanın merkezine oturmasına vurgu yapıyor.
Bilişim'13 Zirve Programı

24 Eylül’de açılış konuşmalarının ardından, programda sektörün öncü ünlü isimlerinden Robert Shaw, Michel Combes, Gary Adey ve Martha Rogers gibi konuşmacılar yer alıyor.

25 Eylül’de Telekom Konferansı, elektronik ve mobil sağlık konferansı, girişimcilik forumu, büyük veri forumu, mobil iş forumu, elektronik ve mobil ticaret forumu, enerji ve verimlilik yuvarlak masa, iş ve teknoloji sunumları, eğitimde bilişim forumu düzenleniyor. Akıllı şehir İstanbul konferansı ve sektör gelişim forumları ise her iki gün süresince düzenleniyor.

26 Eylül programında oyun konferansı, dijital pazarlama, mobil ve sosyal medya forum, savunma ve ulusal bilgi güvenliği konferansı, bulut bilişim forumu, M2M forum, finans ve bankacılık konferansı, Ar-Ge ve teşvikler forumu, biyometri forumu, sosyal güvenlik kurumu oturumu, yapay zeka ve robot forumu, dijital yaşam oturumları yer alıyor.
Zirve kapsamında gerçekleştirilecek yapay zeka ve robot, dijital yaşam, büyük veri ve bulut bilişim forumları, enerji ve verimlilik yuvarlak masa ve e-sağlık konferansı gibi çalışmalar, sektörel teknolojilerin ve gelişmelerin hangi yönde olacağının belirlenmesinde önemli rol oynayacak. Ayrıca katılımcılar alanlarındaki teknoloji ve yatırımların geleceğine dair vizyonlarını geliştirme fırsatı bulurken , bir yandan da bilişim sektöründe görünür olma fırsatı yakalıyorlar.

Zirve programıyla ilgili detaylı bilgiyi http://ictsummitnow.com/program.pdf adresinden sağlayabilirsiniz.