Genel 08 TEMMUZ 2013 / 08:31

İlk 10’un vazgeçilmezi İndeks Bilgisayar

Bu yıl ilk 10’a dokuzuncu sıradan girmeyi başaran İndeks Bilgisayar; Dağıtıcı Yazılım, Sunucu, Tablet ve Taşınabilir Bilgisayar, Çevre Birimleri ve B2B e-Ticaret olmak üzere toplam beş kategoride de ilk sırada yer almayı başardı.
Bilişim 500’de her yıl ilk10’da yer almanın kendileri için çok önemli olduğunu kaydeden İndeks Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Halil Duman, “Bu, şirketimizin için bir gurur kaynağı. İlk 10 dışında beş farklı kategoride ilk sırada yer almak da bize mutluluk ve bir sonraki için de çalışma azmi veriyor. Bu doğrultuda özellikle çalışanlarımız, paydaşlarımıza ve halka açık bir şirket olarak da tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Bilişim 500 töreninin konuk konuşmacısı İndeks Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’le tören sonrasında yaptığımız sohbette ise Bilecik şunları söyledi:
“Adı zaman zaman değişse de 20 yılın üzerinde gerçekleşen bir etkinlik bu ve ben kişisel olarak hiçbirini kaçırmadım. Sektörü kucaklayan ve dostlarla bir araya gelmemizi sağlayan tarafıyla da çok önemli bir etkinlik bu. Sektördeki eksiklerin fotoğrafını çeken ve önümüze koyan İnterpromedya’ya da teşekkür ediyorum.”
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics