Genel 08 TEMMUZ 2013 / 08:31

İlk 10’un vazgeçilmezi İndeks Bilgisayar

Bu yıl ilk 10’a dokuzuncu sıradan girmeyi başaran İndeks Bilgisayar; Dağıtıcı Yazılım, Sunucu, Tablet ve Taşınabilir Bilgisayar, Çevre Birimleri ve B2B e-Ticaret olmak üzere toplam beş kategoride de ilk sırada yer almayı başardı.
Bilişim 500’de her yıl ilk10’da yer almanın kendileri için çok önemli olduğunu kaydeden İndeks Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Halil Duman, “Bu, şirketimizin için bir gurur kaynağı. İlk 10 dışında beş farklı kategoride ilk sırada yer almak da bize mutluluk ve bir sonraki için de çalışma azmi veriyor. Bu doğrultuda özellikle çalışanlarımız, paydaşlarımıza ve halka açık bir şirket olarak da tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Bilişim 500 töreninin konuk konuşmacısı İndeks Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’le tören sonrasında yaptığımız sohbette ise Bilecik şunları söyledi:
“Adı zaman zaman değişse de 20 yılın üzerinde gerçekleşen bir etkinlik bu ve ben kişisel olarak hiçbirini kaçırmadım. Sektörü kucaklayan ve dostlarla bir araya gelmemizi sağlayan tarafıyla da çok önemli bir etkinlik bu. Sektördeki eksiklerin fotoğrafını çeken ve önümüze koyan İnterpromedya’ya da teşekkür ediyorum.”
ETİKETLER : Dosya Sayı: 929

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN