Genel 04 ARALIK 2013 / 11:05

İndirim cebe girdi

Kapory’den indirimi cebe taşıyan mobil uygulama

“Önce gör, sonra öde” sistemi ile e-ticarete farklı bir boyut kazandıran Kapory, Aralık ayı itibariyle hayata geçirdiği mobil uygulaması ile kullanıcılarına bulundukları lokasyonlara en yakın noktalardaki indirimleri anında ceplerine ulaştırıyor

Online İşler A.Ş.’nin hayata geçirdiği yeni nesil ön ödemeli alışveriş modeli Kapory, tüm İOS ve Android işletim sistemleriyle uyumlu mobil uygulamasını 1 Aralık itibariyle hayata geçirdi. Uygulama kullanıcıları bulundukları bölgedeki alışveriş fırsatlarını bildirim olarak alacak.

Kapory kampanyaları, mobil uygulama ile tüm Türkiye’ye ulaşıyor

E-ticarette sunduğu “önce gör, sonra öde” sistemiyle üyeler, hizmet veya ürünün düşük orandaki ön ödemesini yapıyor, ardından hizmeti veya ürünü görüp memnun kalırlarsa ödemenin tamamını gerçekleştirebiliyorlar. Kapory, gece hayatından kültür sanata, turizmden eğlenceye, güzellik ve bakımdan restoranlara kadar birçok farklı markanın hizmetlerinin yanı sıra, dünya markalarını da büyük indirim kampanyalarını üyelerine sunuyor.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN