Genel 05 EYLÜL 2013 / 14:58

İş dünyası olimpiyatları

İstanbul’da 9 farklı mekanda 6-8 Eylül arasında 146 şirketten yaklaşık 5000 çalışan Turkcell sponsorluğunda gerçekleştirilecek Corporate Games spor etkinliklerde şampiyon olmak için mücadele edecek.

Turkcell, ana sponsoru olduğu iş dünyası olimpiyatları olarak da bilinen Corporate Games’e 7 dalda yüz sporcuyla katılacak. 6-8 Eylül tarihlerinde 146 şirketten yaklaşık beşbin  çalışan on altı branşta yarışacak.

5000 çalışan yarışacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi himayesinde, TSYD Genel Başkanı’nın Onursal Başkanlığında, Sportworks tarafından 2003 yılından bu yana düzenlenen İstanbul Corporate Games’e 146 şirketten yaklaşık 5000 çalışan 16 farklı dalda yarışacak.

Corporate Games’in ana sponsoru Turkcell yelken, carting, bowling, masa tenisi, tenis, yüzme ve dağ bisikleti dallarında  etkinlikte yüze yakın sporcu ile yer alacak.  Her ölçekte şirketin katılımına açık olan yarışma İstanbul’un farklı spor merkezlerinde gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en büyük şirketler arası spor etkinliği Corporate Games'te  üçlü basketbol, yedi kişilik takımlarda futbol ,dörtlü plaj voleybolu, voleybol, dağ bisikleti, dragon boat, karting, koşu, yüzme, tenis, golf, yelken, bocce ve satranç, masa tenisi, bowling branşlarında müsabakalar  düzenlenecek.

En çok çalışanıyla katılan şirkete Sport For Life Ödülü verilecek. Katılımcıların oylamalarıyla belirlenecek olan en iyi takıma da takım ruhu ödülü verilecek.
Sporu yaygınlaştırıyoruz

İş dünyasının olimpiyatları olarak da adlandırılan oyunlar açılış kutlaması ve çok zengin içeriği ve üç günlük programıyla iş dünyasını  farklı sektörlerden de sportif bir  platformda bir araya getiriyor. Etkinliğin ana sponsoru Turkcell'in  Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler “Sporu yaygınlaştıran projeleri destekliyoruz. Hedefimiz; sporun tabana yayılmasını sağlamak ve Türkiye’nin spor ülkesi olma yolunda atacağı adımlara katkı vermektir.  Tüm sporseverlere keyifli bir şampiyona olmasını diliyorum” dedi.
ETİKETLER : corporate games Turkcell
YORUMLAR
İnterpromedya Haber Merkezi 06 EYLÜL 2013 / 10:23 0 0
Gerekli hassasiyeti biz de gösteriyoruz ve o tanımlamayı kaldırdık haberden. Uyarınız için teşekkür ederiz.
veritas 05 EYLÜL 2013 / 16:47 0 0
turkcell lider iletişim şirketidir. ama lider teknoloji şirketi değildir. türkiye lider teknoloji şirketleri için bir kaç kobi firmasına göz atmalısnız.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics