Genel 16 EKİM 2011 / 16:14

İş ve teknoloji stratejileri için önemli ipuçları

Bölgesel iş fırsatlarından dijital Türkiye için yol haritasının belirlenmesine, mobilitenin gelişimi ve etkilerinden yerli teknolojilerin geliştirilmesine kadar pek çok konunun ele alındığı zirveden çıkan sonuçları ve verilen mesajları dosya sayfalarımızda bulabilirsiniz.

“Sınırlar Kalkıyor” temasıyla ve Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’11, iş ve bilişim alanından yerli ve yabancı onlarca konuşmacı, bürokrat ve kanaat önderinin katıldığı oturumlara evsahipliği yaptı. Oturumlardan çıkan sonuçlar ve verilen mesajlar; iş ve teknoloji stratejilerinin belirlenmesi ve bölgesel açılım açısından önemli ipuçları içeriyor.

Bu yıl bölgesel bir boyuta ulaşan ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi’11, 23 ülkeden 244 konuşmacıyı 10 ana konferans ve 83 oturumla bir araya getirdi. Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğu altında gerçekleşen etkinliğe katılanlar hem iş hem de teknoloji dünyasına önemli mesajlar verdiler. Oturumlardan çıkan sonuçlar ve verilen mesajlar; iş ve teknoloji stratejilerinin belirlenmesi ve bölgesel açılım açısından önemli ipuçları içeriyor. Bu ipuçlarını dosyamızın ilerleyen sayfalarımızda bulabileceksiniz.
Zirve kapsamında bu yıl ilk defa ICT Summit Eurasia Awards da gerçekleştirildi. Bu çalışmada ödül alan projelerin içeriklerini de ilerleyen sayfalarımızda bulabilirsiniz.
ETİKETLER : featured Sayı:842
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN