Genel 16 EKİM 2011 / 16:14

İş ve teknoloji stratejileri için önemli ipuçları

Bölgesel iş fırsatlarından dijital Türkiye için yol haritasının belirlenmesine, mobilitenin gelişimi ve etkilerinden yerli teknolojilerin geliştirilmesine kadar pek çok konunun ele alındığı zirveden çıkan sonuçları ve verilen mesajları dosya sayfalarımızda bulabilirsiniz.

“Sınırlar Kalkıyor” temasıyla ve Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’11, iş ve bilişim alanından yerli ve yabancı onlarca konuşmacı, bürokrat ve kanaat önderinin katıldığı oturumlara evsahipliği yaptı. Oturumlardan çıkan sonuçlar ve verilen mesajlar; iş ve teknoloji stratejilerinin belirlenmesi ve bölgesel açılım açısından önemli ipuçları içeriyor.

Bu yıl bölgesel bir boyuta ulaşan ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi’11, 23 ülkeden 244 konuşmacıyı 10 ana konferans ve 83 oturumla bir araya getirdi. Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğu altında gerçekleşen etkinliğe katılanlar hem iş hem de teknoloji dünyasına önemli mesajlar verdiler. Oturumlardan çıkan sonuçlar ve verilen mesajlar; iş ve teknoloji stratejilerinin belirlenmesi ve bölgesel açılım açısından önemli ipuçları içeriyor. Bu ipuçlarını dosyamızın ilerleyen sayfalarımızda bulabileceksiniz.
Zirve kapsamında bu yıl ilk defa ICT Summit Eurasia Awards da gerçekleştirildi. Bu çalışmada ödül alan projelerin içeriklerini de ilerleyen sayfalarımızda bulabilirsiniz.
ETİKETLER : featured Sayı:842

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics