Genel 03 HAZİRAN 2013 / 08:08

İşletmelere yatırım maliyetsiz bulut santral hizmeti

Alternatif telekom operatörü Millenicom, KOBİ’lere ilk yatırım maliyeti içermeyen Millenicom Bulut Santral Hizmetini sundu.

Millenicom Bulut Santral; çözüm odaklı bir yaklaşımla özellikle KOBİ’lerin ilk yatırım maliyeti olmaksızın aylık sabit bir ödeme ile tüm telefon ve santral ihtiyacını karşılayacak. Millenicom Bulut Santral hizmetini kullanan işletmelerin bünyelerindeki tüm ofisler ve şubeler de kendi aralarında ücretsiz konuşabilecekler.
Millenicom Bulut Santralı pahalı destek hizmetlerinden ve ücretli güncellemelerden kullanıcıyı kurtararak maliyetleri düşürecek. Santral ile KOBİ’ler, çağrılarını yönlendiren, cevaplayan, raporlarını kaydeden ve farklı telefonları eş zamanlı olarak arayan bir santrala sahip olacak. Millenicom santral müşterilerine Detaylı Çağrı Kaydı ve Sesli Yanıt Hizmetleri (IVR / Robot Operatör) de sunuyor.
Santral Hizmeti dahili hat başına 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmasının yanında şirketlerin ihtiyacı olan dahili hat sayısı kadar telefon da ücretsiz olarak müşterilere sunulacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics