Genel 31 OCAK 2017 / 17:19

itelligence Türkiye’nin “İK ve İdari İşler Direktörü” Selin Bakaçhan oldu.

Türkiye’nin en başarılı SAP danışmanlık şirketi itelligence Türkiye’nin “İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü”, 2 Ocak 2017 itibarıyla Selin Bakaçhan oldu. İnsan kaynakları alanında 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Bakaçhan, yeni görevinde itelligence Türkiye’nin tüm insan kaynakları ve idari işler süreçlerinden sorumlu olacak.

 

Kariyeri boyunca İK alanında bir çok sertifikaya sahip olan Selin Bakaçhan, aynı zamanda dünyaca ünlü koçluk, eğitim ve liderlik gelişim programları sunan Adler’ın Profesyonel Koçluk Sertifikası’na sahip bulunuyor. Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü mezunu olan Bakaçhan; Ergo Emeklilik firmasında başladığı kariyerine, sırasıyla Garanti Emeklilik ve Hayat’ta Ücretlendirme ve Yan Haklar Müdürü, Cigna Hayat’ta İnsan Kaynakları Müdürü, Fiba Emeklilik ve Hayat’ta İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü unvanlarıyla devam etti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN