Genel 30 EKİM 2013 / 14:24

iTunes kartlar NT mağazalarında satılacak

iTunes kartlar artık tüm NT’lerde satışa sunuluyor.

Apple’ın sanal mağazalarında kullanılan iTunes kartlar, uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakende zinciri NT mağazalarında satışa sunuldu

iTunes kartlar ile Apple’ın sanal mağazalarından (iTunes Store, App Store ve Mac App Store) milyonlarca uygulama, müzik, film, oyun kolayca satın alınabiliyor. Kredi kartı kullanmak istemeyen ya da farklı nedenlerle harcadığı kadar satın almak isteyenler için ideal seçim olan iTunes kartları, talimatlarla kolayca yükleniyor.

Yeni işbirlikleri devam edecek

Apple ile yapılan özel işbirliği konusunda konuşan NT Pazarlama ve Satış Geliştirme Direktörü Ümit Apak, Türkiye’ nin tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi olarak tüketicilerine dünya ile birlikte satın alabilecekleri bir ürün sunduklarına dikkat çekti. Global köy haline gelen dünyada kitap, kırtasiye ve teknolojiyi bir arada sunan perakende zinciri olarak yeniliklere devam edeceklerini söyleyen Apak, şöyle dedi: “Yeni işbirliklerimizle NT, kendi alanında tek olmaya devam edecektir.”dedi.

25 ve 50 TL' lik kartlar

NT’de satılan iTunes kartlar tüm dünyada olduğu gibi 25 ve 50TL’lik iki farklı seçenekle sunuluyor. Apple’ın ürettiği bilgisayar, iPad, iPhone, iPodTouch gibi araçlarda kullanılabilen iTunes kartları, tüm dünyada hediye olarak da çok tercih edilmeye başlandı.

 

 

 
ETİKETLER : iTunes NT

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics