Genel 05 ŞUBAT 2014 / 10:45

Jira işlemleri kolaylaştı

OBSS Mobile, Atlassian’ın dünyada en popüler ürünü olan Jira için kullanıcıları sevindirecek bir mobil uygulama geliştirdi. My Jira Client uygulaması sayesinde artık Jira işlemleri her yerde kolaylıkla yapılabilecek.Bilgisayar programcıları ve proje yöneticilerine yönelik bir çok ürün geliştiren Atlassian, Avustralya merkezli bir yazılım firmasıdır. 2002 yılında kurulmuş olan Atlassian dünya çapında yaklaşık 30.000 müşteriye hizmet vermektedir.
Atlassian ürünleri, her ölçekteki ekiplerin işlerini yürütmesine, paylaşımlar yapmasına ve daha verimli çalışarak daha iyi yazılımlar oluşturmasına yardımcı olur. Atlassian’ın en çok bilinen programı ise dünya üzerinde milyonlarca insanın kullandığı talep yönetim programı Jira’dır.
OBSS Mobile tarafından, Türkiye’de yüzlerce firmanın kullandığı Jira için iOS tabanlı bir mobil uygulama geliştirildi. 200 kişilik uzman kadrosu ve Atlassian ile 7 yıldır çalışmanın getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle Türkiye’de 80’den fazla firmaya Atlassian ürün ailesi ile destek veren OBSS, Atlassian’ın Dünya’daki en güçlü iş ortaklarından biridir. Müşterilerini dinleyip ihtiyaçlarına çözüm geliştirmeyi ilke edinmiş olan OBSS, Jira kullanıcılarının taleplerinden yola çıkarak bu ürünü yarattı:
OBSS Mobile ekibinin geliştirmiş olduğu My Jira Client sayesinde, artık Jira kullanıcıları iOS işletim sistemli tablet ya da telefonlarından takip ettikleri işlere rahatlıkla ulaşabilecekler.
En çok kullanılan Jira işlemlerinin tek bir uygulama altında toplandığı My Jira Client ile yeni talep açmak veya talepleri ilgili kişilere atamak çok kolay. Ayrıca kullanıcılar bu uygulama sayesinde kendilerine atanan taleplere erişebilecek, yorum yapabilecek, worklog girebilecekler. Uygulama, proje ve çağrı bazlı aramaların kolayca yapılmasına olanak sağladığı için çalışanlar ofiste olmadıkları zamanlarda bile işlerini rahatça takip edebilecekler.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics