Genel 25 KASIM 2013 / 17:32

Jolly Tur’den teknolojik seyahat platformu

Ağ sistemi, dijital haberleşme ve güvenlik sistemleri üzerine yapılan altyapı çalışmalarının ardından Jolly Tur’un teknolojideki en büyük atağı ise üzerinde 2 yıl çalışılan yeni seyahat platformu www.jollytur.com oldu. Jolly Tur, 2 senede yaptığı 7 milyon TL teknolojik  yatırım yaptı. 

Jolly Tur’un teknoloji şirketi Vizyon Yazılım Genel Müdürü Vahit Çakmak, Türkiye’de turizm sektöründe benzeri olmayan çevrimiçi yeni yüzü ile hizmet vermeye başlayan Jolly Tur’un yeni sitesinde daha fazla içeriğe yer verildi.

Bir seyahat bloğu gibi, tercih edilen üründe tatilciye kültürel özelliklerden alışveriş yapılacak en iyi noktalara, restoranlardan gezilmesi gereken yerlere detaylı önerilerde bulunuluyor. Turlara özel uzman kişilerin anlatımı ile oluşturulan videoların da sunulduğu sitede, online paket ürün satın alma imkânı tatilciye sunuluyor.

Dinamik paketleme

Platformun online seyahat sektörüne getirdiği en büyük yeniliklerden biriyse ‘dinamik paketleme’. Müşteri arama motoruna sadece havayolu kalkış noktası ve gitmek istediği bölgeyi veya oteli yazarak istediği paketi kendi oluşturabiliyor. Hem de Jolly Tur’un sunduğu özel avantajlı fiyatlarla. Güvenlik sistemi en üst teknolojiyle oluşturulan bu seyahat platformu kullanım kolaylığı ve hız konusunda da sektörde bir ilk. Mobil teknolojide ise Ios ve Android altyapısını hazırlayan Jolly Tur, uygulamadan direk satın alma işlemini yüzde 100 güvenlik sistemiyle mümkün hale getirdi. Sigorta gibi tüm ek hizmetlerin tek bir sayfadan tamamlanabilmesi, galerileri büyük image ile görüntüleyebilme, harita destekli detaylı otel bilgilerine erişim ve daha fazla multimedya içeriği ile mobil uygulama Aralık ayı itibariyle kullanılmaya başlanacak.
ETİKETLER : jolly tour
YORUMLAR
Ahmet Sultan 08 AĞUSTOS 2014 / 10:30 0 0
Teknolojinin T sinden anlasa mobil uygulamalarının ne kadar berbat oldugunu anlardı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics