Genel 08 EKİM 2015 / 16:20

Kamil İhsan Mutlu’yu kaybettik

Türkiye bilişim dünyasının duayen isimlerinden Kamil İhsan Mutlu’yu kaybettik. Telekom ve iletişim alanında çalışmalar yapan ekipler içinde uzun yıllar yer alan Kamil İhsan Mutlu, son dönemlerde fiber altyapı ve akıllı şehirler konusunda da çalışmalara imza atmıştı. Bu çalışmalardan elde ettiği bilgi birikimlerini hem konferanslarda anlatan hem de yazıya döken Kamil İhsan Mutlu, BThaber Gazetesi ve eDevlet Dergisi’nin yazarları arasında yer alıyordu.

Mütevazi kişiliği ve hoş sohbetleri ile hatırlayacağımız Kamil İhsan Mutlu’nun cenazesi 7 Ekim Çarşamba günü ikindi namazını takiben Üsküdar’daki Şakirin  Camii’nden kaldırıldı. BThaber Grubu olarak Kamil İhsan Mutlu’ya Allah'tan rahmet, ailesine de başsağlığı diliyoruz.
ETİKETLER : 1041

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN