Genel 28 EKİM 2012 / 15:08

KOBİ’ler 2013’e hazırlanıyor…

Bir yılın daha büyük bir bölümünü geride bıraktık ve yeni yıla hızla yaklaşıyoruz. Yılın bu son döneminde piyasalarda önemli bir hareketlilik yaşanıyor. Umarız bu durum bozulmadan devam eder. Tabii bir yandan da sürekli olarak tasarruf tedbirleri konuşulup duruyor. Piyasalar ister olumlu isterse olumsuz sinyal versin artık bir gerçek var. Kurum ve işletmeler her geçen gün biraz daha hızlı, esnek ve yenilikçi olmak, bu dönüşümü yaşarken maliyetlerini de sürekli düşürmek zorundalar. Tüm bu yolların ise tek bir merkeze yani bilişim yatırımlarına çıktığını aklımızdan bir an olsun bile çıkarmamalıyız.
İşletmelerin büyük bir çoğunluğu 2013 yılı ile ilgili yatırımlarını şimdiden belirlemiş ya da belirlemek üzereler. Hangi sektörde veya hangi ölçekte olursa olsun fark etmez, yerinde sayan ya da rekabetçi yapıya kavuşamayan işletmelerin hızla yok olduğu günümüzde bilişimi bir gider kalemi olarak görmenin zamanı geldi de geçti bile.
ETİKETLER : Gündem Sayı:893

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN