Genel 15 AĞUSTOS 2013 / 10:45

KOBİ’lere özel santral uygulaması

İnternet tabanlı telefon sistemi üreticilerinden Grandstream, KOBİ’ler için geliştirdiği, üst seviye özelliklere sahip santral uygulamasını duyurdu.

 Grandstream Networks, yeni santral uygulaması UCM6100 serisini pazara sundu.

Empatiq İletişim Teknolojileri tarafından Türkiye pazarına sunulan uygulama, üst seviyedeki santral sistemlerinin sunduğu tüm özelliklerden, küçük ve orta ölçekli işletmelerinde de faydalanmasını sağlıyor. Kullanıcılar, üst seviyedeki santral sistemlerinin sunduğu, ses kaydı, raporlama, telefon ile otomatik kurulum, video, mobilite ve veri gibi önemli avantajlardan herhangi bir lisans ücreti ödemeden faydalanabiliyor.

Ölçeklenebilirlik ve yüksek güvenlik özellikleri ile de dikkat çeken Grandstream UCM6100 internet tabanlı santral sistemi, 500 kullanıcıya kadar destek sağlıyor ve 60 eş zamanlı görüşmeye olanak sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN