Genel 21 OCAK 2013 / 14:20

Komtaş ödüllendirildi

Komtaş Bilgi Yönetimi, Ocak ayında San Fransisko’da gerçekleşen Informatica 2013 Sales Kick Off Toplantısı’nda ödüllendirildi.

Dünya çapında, 5 binden fazla İşletme ile bulut ve sosyal ağlardaki bilgi varlıklarının yönetimi konusunda birlikte çalıştığı Informatica’nın Türkiye’deki tek ve resmi temsilcisi Komtaş Bilgi Yönetimi, dünyanın her yerinden Informatica iş ortaklarının katıldığı toplantıda örnek küresel iş ortağı ilan edildi.

Komtaş Bilgi Yönetimi, Informatica 2013 Sales Kick Off Toplantısı’nda, ‘’Global Distributor of the Year Award’’ ve ‘’EMEA Distributor of the Year Award’’ ödüllerini almaya hak kazandı. Aynı toplantıda, Komtaş Bilgi Yönetimi Teknik Müşteri Yöneticisi Evrim Ay da, ‘’Yılın En İyi Satış Danışmanı’’ ödülünü kazandı.

Ödülleri, Informatica CEO’su Sohaib Abbasi ve Informatica Dünya Satışlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı John McGee’den alan Komtaş Bilgi Yönetimi Genel Müdürü Yüksel Çomak, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Altı kıtadan binlerce katılımcının önünde, defalarca sahneye çıkıp, uzun uzun övgülerle birlikte, birden fazla ödül almak; şahsım, firmam ve ülkem adına büyük gurur ve bu gururu yaşatan yıldız takımımızın her biri yıldız oyuncularına tek tek teşekkür ederim.”