Genel 08 EKİM 2013 / 07:57

Konuksever Philips

TP Vision, NH Otelleri’nin misafirlerini de ağırlayacak.

Konuk ağırlama televizyonları son yıllarda teknoloji şirketlerinin daha da ağırlık verdiği bir alan haline geldi. Hem misafirlerin hem de otelcilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, konuk ağırlama alanında basit bir televizyondan çok daha fazla, önemli bir teknoloji olarak tercih unsuru oluyor.

NH Otelleri TP Vision’ la anlaştı
NH Otelleri, tek konukseverlik tedarikçisi olarak TP Vision’u seçti. Oteller zincirinin dünya çapında 400’e yakın iş oteli bulunuyor. İki şirket arasında gerçekleştirilen anlaşma, otel odaları ve konferans salonlarına yeni nesil konuk ağırlama televizyonları kurulmasını içeriyor. Bu tedarik sözleşmesiyle iki şirket, iki yıl boyunca ortak pazarlama girişimlerinde bulunacak.
TP Vision dijital eğlence dünyasında çalışan Philips marka TV setleri geliştirme, üretme ve pazarlamaya dünya çapında odaklanmış bir marka. Akıllı ve yeni malzemeler kullanarak TPV teknolojisiyle pazara özel televizyonlar sunuyor. Konukseverlik pazarında küresel aktörlerden biri olan TPV birçok ülkede Philips TV’nin özel imtiyaz sahibi konumunda.
NH Otelleri CEO’su Federico González, konuk ağırlama televizyonlarıyla ilgili olarak,otellerini ziyaret eden misafirlere özel deneyimler yaşatabilmek için, onlara değer verdikleri şeyleri sunmanın çok önemli olduğunu ifade etti . Sözleriyle imzaladıkları anlaşmayla ilgili olarak “Philips markasının inovasyon öncülüğünün de etkisinde olan TP Vision sektörel deneyimi sayesinde NH Otelleri misafirlerini zengin TV izleme deneyimiyle ağırlamaya çalışacak” dedi.
TP Vision Philips Hospitality TV’lerden Sorumlu Genel Müdür Chris Sluys, “A veya daha üstü Enerji Etiketi ile sertifikalandırılan Philips Hospitality TV’ler NH Otelleri’nin ekolojik ayak izini daha da iyileştirmeye yönelik çalışmalarına da katkıda bulunacak” dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics