Genel 13 MART 2013 / 13:34

Kurumsal Kartalcell dönemi

Avea, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile işbirliği yaparak Kurumsal Kartalcell’i hayata geçirdi. Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri Kurumsal Kartalcell’e geçerek bir yanda takımlarının saha dışında kazanmasına destek olurken, diğer yanda da iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak.

Avea CEO’su Erkan Akdemir ev sahipliğinde, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında; Kurumsal Kartalcell’in işletme, iş ve meslek sahiplerinin yanı sıra Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne sağlayacağı avantajlar ve tarifeler hakkında bilgi verildi.

İşletmelerin iletişim maliyetlerini düşürecek

Kurumsal Kartalcell ile Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akdemir şöyle konuştu: “Yani Beşiktaş, Kurumsal Kartalcell ile kartal gücünde iletişim kuracak… Çünkü Kurumsal Kartalcell hatlarıyla Beşiktaşlı işletme, iş ve meslek sahipleri, her konuşmalarında, gönderdikleri her bir SMS’te ve her internet kullanımında takımlarını destekleyecek, takımlarına saha dışında da kazandırmaya devam edecek. Kurumsal Kartalcell Menü tarifesi ile işletmelere çalışanlarının ihtiyaçlarına göre uygun dakika, SMS ve internet paketlerinden oluşan esnek bir yapı sunuyor ve kurumsal çözümler getiriyoruz. İsteyen işletmelerimiz aynı zamanda Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyamıza katılarak arzu ettiği cihazı hattıyla birlikte alma

imkanına da sahip olacak.  Ama belki de en önemlisi Türkiye ve dünyada bir ilke imza atan bu işbirliği ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahipleri, takımlarının saha dışında da kazanmasına destek olurken iletişim maliyetlerini düşürerek karlılıklarını artıracak. Yani herkes kazanacak.” 

2009 yılında hayata geçirdiği Kartalcell taraftar hattının ardından, Kurumsal Kartalcell ile Beşiktaş’a gönül veren işletme, iş ve meslek sahiplerini Beşiktaş’ın gücüne güç katmaya davet ettiklerini belirten Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman Kurumsal Kartalcell Menü’sünün iletişim maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmelere açık olduğunu söyleyerek: “Avea ile 2009 yılında Beşiktaş camiamız için oluşturduğumuz Kartalcell projemizle kulübümüze oldukça iyi bir gelir kalemi yarattık. Kartalcell ile yakaladığımız bu başarıyı Kurumsal Kartalcell ile daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz. 110. kuruluş yıl dönümümüzü kutladığımız 2013 yılında bu rakamın daha da artacağına eminiz. Kartalcell Kurumsal Menü’sünde yer alan tarifelerle, sadece Beşiktaşlı kurumlarımız iletişim maliyetlerini minimuma indirecekler. Bu sayede Beşiktaşlı kurumlarımız aynı zaman gelir paylaşım ortaklığıyla takımlarına katkı sağlamış olacaklar. Beşiktaş’a gönül vermiş tüm üye ve işletmelerimizi, Beşiktaş’ın gücüne güç katmak için Kurumsal Kartalcell’e davet ediyoruz. Hedefimiz üyemiz olan 80 bin Beşiktaşlı iş ve meslek sahibi işletmenin yanı sıra maliyetlerini düşürmek isteyen tüm işletmeleri Kurumsal Kartalcell’li yapmak” dedi.

İşletmeler kendi tarifelerini kendileri belirleyecek

Kurumsal Kartalcell hattına geçmek için herhangi bir alt-üst sınır olmayacak. Bürosu olan bir avukat, muayenehanesi olan bir doktor, eczanesi olan bir eczacı, bakkal, kasap, manav, küçük/orta ölçekli işletme sahipleri (örneğin seyahat bürosu, ithalat bürosu vs.) veya büyük ölçekli firmalar Kurumsal Kartalcell hattından yararlanabilme şansına sahip olabilecek.

Kurumsal Kartalcell Menü’ye geçen tüm işletmeler, daha sonrasında ise “Konuşma”, “Mesajlaşma” ve “İnternet” paketlerinden istediklerini seçip, bu tarifelerini kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirirken; Avealı tüm işletmelerle ve Kurumsal Kartalcell’li işletmelerle de sınırsız konuşabilecek.

Kurumsal Kartalcell Menü’de yer alan konuşma tarifeleri, şirket içi limitsiz tarifeden Her Yöne 5000 dakikaya kadar geniş bir yelpazede yer alırken, Kurumsal Kartalcell Menü’de hattı olan tüm işletmeler ilave bir ücret ödemeden birbirleri ile sınırsız görüşebilecek. Tarifelerin yanı sıra menüde 100MB, 1GB ve 4GB seçenekleriyle 3 farklı cepten internet paketi ve 100 SMS, 250 SMS, 500 SMS, 1000 SMS olmak üzere 4 farklı SMS paketi de mevcut. Kurumsal Kartalcell Menü'sünden asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden işletmeler; kampanya kapsamında 24 ay süresince;  konuşma, SMS, veri paketi ve aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden de yüzde 33 indirim kazanacak.

Her yöne dakikaları ile yurtdışıyla konuşma imkanı 

Kurumsal Kartalcell, yalnızca Türkiye ile değil, birçok Avrupa ülkesiyle iş yapan işletme, iş ve meslek sahiplerine, yurt dışını arama fırsatı da sunuyor. Kurumsal Kartalcell Menü’yü seçen işletmeler, konuşma paketlerinde yer alan her yöne dakikalarını, Avusturya, İspanya, İsveç, İsviçre, Belçika, Yunanistan, Hollanda,  Danimarka, Fransa, Macaristan, Almanya, İtalya ve İngiltere'deki sabit hatları aramak için de kullanabilecek.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics