Genel 22 ARALIK 2012 / 10:30

League of Legends'den kış sürprizi


Riot Games, League of Legends oyuncuları için, tedavülden kaldırdığı birçok içeriği tekrardan oyun içinde aktif hale getirdi.


Oyuncuların kullanabileceği oyun karakterlerine ait 42 farklı kostüm kış mevsimine özel olarak tekrardan oyunun  marketine eklendi. 6 Ocak’a kadar satışta kalacak kostümler kışa özel indirimlerle oyunculara sunulacak.


Karakterinizi farklılaştırmak istediğinizde; Annie Harikalar Diyarı’nda, İtfaiyeci Tristana, Kırmızı Başlıklı Annie, Mundo Vücut Şampiyonu, Nottingham’lı Ezreal, Profesör Ryze, Sarı Ceketli Shen ve Zaman Makinesi Zilean gibi 42 adet yeni kostümün eklendiği oyun içi markette, 26 Aralık’a kadar devrede olacak olan yeni bir hediye yollama sistemi de mevcut.


22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN