Genel 27 AĞUSTOS 2013 / 16:57

Lenovo ile Arena dağıtım anlaşması yaptı

Lenovo'nun Türkiye dağıtıcısı Arena Bilgisayar oldu.

Lenovo, Türkiye’de Arena Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Lenovo Türkiye Şubesi ile Arena Bilgisayar arasında gerçekleşen bu anlaşmaya göre tablet bilgisayarların distribütörlerinden biri de Arena Bilgisayar olacak.

Dağıtım anlaşması Lenovo'nun sevilen ThinkPad ve IdeaPad serisini de kapsıyor.

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı, “Lenovo, yenilikçi ürünleri ve üstün teknolojisiyle bu yıl hak ettiği pazar liderliğine yükselmeyi başardı. Bu büyümede kuşkusuz, akıllı telefon ve tabletleri de içeren PC+ pazarındaki aktif rolümüzün büyük payı var” dedi. Çakmakçı, önümüzdeki dönemde, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tablet satışlarına da önem vereceklerinin altını çizdi.
ETİKETLER : Arena ideapad Lenovo ThinkPad

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN