Genel 23 EKİM 2013 / 11:00

Lenovo ThinkPad'leri kiralıyor

Lenovo ThinkPad serisi cihazları KOBİ’lere kiralıyor.Lenovo, KOBİ'lere yönelik bir kampanya düzenledi.   Grenke ile ortaklaşa yaptığı ile kampanyada ThinkPad serisi cihazları, KOBİ’lere 36 aya kadar sayı sınırı olmaksızın kiralıyor.

Şirketler artık Think serisi cihazları satın almak  kiralayabilecek. Finansal kiralama avantajından faydalanan firmalar, kiralama taksitleri bitiminde, cihazı iade ederek, yeni bir kontrat başlatabilecekler. Buna ek olarak sadece toplam kiralama bedelinin yüzde 10’unu ödeyerek, cihazı satın alma seçeneği de sunuluyor.

Kampanya, Proje bazlı çalışan, geçici süreli yeni bölgelere açılma süreci içindeki, dönemsel işler alan şirketler için oldukça önemli tasarruf kalemi. Kalabalık bir kadro ile kısa süreli çalışması gereken KOBİ'ler için önemli bir imkan sağlıyor.
ETİKETLER : Lenovo ThinkPad
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN