Genel 20 AĞUSTOS 2013 / 17:54

Mercedes bütçe planlama süreçlerini SAP ile yönetecek

Mercedes-Benz Türk şirket içi karar alma mekanizmasını hızlandırmayı ve bütçe planlamalarında verimliliği arttırmak için profesyonel destek alıyor. Itelligence Analytics danışmanlığında SAP BPC (İş Planlama ve Konsolidasyon) ile etkin planlama çözümlerine ulaşmayı hedefliyor.

Şirketlerin stratejik hedeflerine ulaşmalarının önemli gereksinimlerinden biri bütçeleme, tahmin, analizdir.
Şirket ve departman bazında kısa-uzun vadeli planlar, operasyonal bütçeler, denetleme ve raporlamalar çerçevesinde ilerleyebilmek basit bütçeleme çalışmalarından fazlasını gerektirmektedir. Akıllı modelleme ve duyarlılık analizleri olmayan iş planlama ve bütçe birleştirme çalışmaları karlılığı optimize etmeye yetmeyecektir.

Mercedes-Benz Türk de bütçe planlama sürecini profesyonle destekle yöneterek karlılığını artırmayı hedefliyor. Şirket, bütçe planlama sürecini Itelligence Analytics danışmanlığında SAP BPC (İş Planlama ve Konsolidasyon) optimize ediyor.

Mercedes-Benz Türk’ün SAP projesinde BusinessObjects ürün ailesinde yer alan BPC 10.0 Netweaver versiyonu kullanıldı. SAP BPC 10 Netweaver projesi çoklu versiyonda esnek bir şekilde çalışma imkanı vermesi ile öne çıkıyor.

Mercedes-Benz Türk hedefleyen şirket içi karar alma mekanizmasını hızlandırmayı ve bütçe planlamalarında verimliliği arttırmak için profesyonel destek alıyor. Itelligence Analytics danışmanlığında SAP BPC (İş Planlama ve Konsolidasyon) ile etkin planlama çözümlerine ulaşmayı hedefliyor.

Şirketin tüm mali planlama süreçleri SAP BRC çerçevesinde düzenlendi. Kullanıcılara teknik modül uygulama eğitimi verildi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN