Genel 19 EYLÜL 2013 / 12:06

NBA 3x Avea'nın desteğini alıyor

Avea NBA’in sokak basketbolu turnuvası NBA 3X Tour’u Türk basketbolseverlerle buluşturuyor.

  NBA 3X Tour İzmir ve Ankara'dan sonra  21 -22 Eylül tarihlerinde İstanbul Caddebostan sahilinde gerçekleştirilecek. Avea'nın desteklediği NBA 3x Tour kapsamında ,  NBA Global Games’e bilet ödüllü Avea Basket Atma Yarışı, Adidas Yetenek Yarışması Sahası, şut yarışması, oyuncu maketleriyle fotoğraf çektirme, müzik, hediye NBA ürünleri, ödüller var.

Turnuva, ABD dışında aralarında Brezilya, İtalya, Filipinler, Portekiz, İspanya, İngiltere ve Türkiye’nin de bulunduğu 14 ülkede gerçekleştiriliyor.

NBA 3X Tour, farklı yaş gruplarında dört kişilik takımları bir araya getiriyor. 3’e 3 turnuva şeklinde gerçekleştirilen turnuvada Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce basketbol oyuncusu yeteneklerini sergileme şansını yakalıyor.

Takımların kaydı için ve detaylı bilgi http://www.facebook.com/NBATurkiye/events adresindensağlanabiliyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN