Genel 22 OCAK 2014 / 09:31

Omsan onurlandırıldı

Omsan, Avrupa’da Onur Nişanı (Ruban d’Honneur) ile ödüllendirildi.
OMSAN, “European Business Awards 2013/14” Yarışması’nda “150 Milyon Euro ve Üzeri Yıllık Cirosu Olan Büyük Şirketler – Yılın Şirketi” kategorisinde Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasında yer alan tek Türk şirketi olarak Onur Nişanı ile ödüllendirildi.

Avrupa’nın en prestijli iş dünyası ödüllerinden biri olan “European Business Awards 2013/14” Yarışması’nda “Ulusal Şampiyon” olarak Türkiye’yi temsil etmek üzere finale seçilen OMSAN, Avrupa yolunda bir başarıya daha imzasını attı.

OMSAN, “150 Milyon Euro ve Üzeri Yıllık Cirosu Olan Büyük Şirketler – Yılın Şirketi” kategorisinde Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasında seçilen tek Türk şirketi olarak Onur Nişanı almaya hak kazandı. Aynı yarışma kapsamında söz konusu 10 firma, aralarında birincilik için yarışacak. Yarışmanın birincisi Mayıs ayında Atina’da gerçekleştirilecek organizasyonda “Avrupa’da Yılın Şirketi” ilan edilecek.

Omsan’ın “European Business Awards 2013/14” yarışmasında zorlu bir değerlendirme sürecinden geçtikten sonra Avrupa’nın en iyi 10 firması arasında yer almasından duyduğu memnuniyeti ifade eden OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, Omsan’ın bu başarısı ile küresel bir şirket olma vizyonuna sağlam adımlarla ilerlemesini sürdürdüğünü ifade etti.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN