Genel 19 ARALIK 2012 / 13:36

Ontex’ten fotoğraf yarışması

Türkiye hijyenik ürünler pazarında faaliyet gösteren Ontex, üç nesle hitap eden ürünlerinden yola çıkarak “Nesiller Boyu Gülümseyin” isimli bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışma; her biri kategorisinin önde gelen markaları olan Canped, Canbebe ve Helen Harper’ın hikâyelerinden yola çıkarak düzenleniyor.

Yarışmaya başvurular www.nesillerboyugulumseyin.com adresinden yapılacak ve en az iki nesli bir arada görüntüleyen dijital veya dijital ortama aktarılmış fotoğraflar kabul edilecek. Fotoğrafların JPEG formatında, 300dpi çözünürlükte ve kısa kenarı 2400 pikselden küçük olmayacak boyutta olarak siteye yüklenmesi gerekiyor. 12 Aralık 2012’de başlayan ve 15 Mart 2013 tarihine kadar devam edecek yarışmaya katılmak isteyenler renkli veya siyah-beyaz olmak üzere en fazla dört eser gönderebilecek. Seçici Kurul değerlendirmesi ise 18 Mart 2013’te yapılacak. Sonuçları 20 Mart 2013’te açıklanacak yarışmanın ödül töreni ve sergi ise 19 Nisan 2013 tarihinde gerçekleşecek.

Yarışmaya katılacak fotoğraflar, dünyaca ünlü fotoğrafçı Ara Güler, fotoğraf sanatçısı Erdal Yazıcı, fotoğraf sanatçısı Yusuf Darıyerli, Ontex Pazarlama Müdürü Müge Hasbay Öztunç ve Ontex Canped Ürün Yöneticisi Doğa Desen Yılmaz’ın bulunduğu seçici kurul tarafından değerlendirilecek. Yarışma sonucunda birinci seçilen eserin sahibine 6 bin TL, ikinci esere 4 bin TL, üçüncü esere 2 bin TL ödül verilecek. Mansiyon alan eser sahibi ise 750 TL ile ödüllendirilecek.

Sekreteryası Uranüs Fotoğraf Ajansı tarafından yürütülecek Nesiller Boyu Gülümseyin Fotoğraf Yarışması’nda ayrıca Instagram kategorisi de olacak. Normal yarışmaya ek olarak, sadece Instagram kategorisine katılanabilecek yarışmada, Instagram özel ödülü olarak Lomography fotoğraf makinesi verilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics