Genel 11 TEMMUZ 2014 / 09:53

Oracle bulut Türkçe'leşti

“Oracle Sosyal Bulut”a Türkçe eklendi.Oracle Sosyal Bulut, daha geniş erişim için Türk, Bahasa, Finlandiya, Norveç, Polonya, İsveç ve Tayland dillerine çevrildi. Şirketlerin küresel pazarlarda rekabet etmeleri teknolojinin her dilde desteklenmesini bir ihtiyaç haline getiriyor.  Bu ihtiyacı karşılamak için Oracle Sosyal Bulut İş Çözümlerinden biri olan “Oracle Social Relationship Management” (SRM) gelişmiş izleme ve dinleme yetenekleri ile farklı lisanlara çevrildi. Son durumda Oracle SRM'in kullanıldığı lisan sayısı 18'e çıktı. 

İşletmeler için yerel daha kişiselleştirilmiş deneyimler sunarak, müşteri ilişkileri alanında yüksek değer ve önem taşıyan sosyal medya getirisini artırıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN