Genel 08 EYLÜL 2013 / 10:11

Philips'tan yeni Ultra HD TVler

Philips 9000 serisine katılan iki yeni Ultra HD TV’yi tanıttı.
Philips 9000 serisine  üç taraflı Ambilight özelliğine sahip, 65’’ ve 84’’ ekran boyutlarına sahip iki üründen katıldı. Bu seri  (EISA)Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği'nin verdiği  2013-2014 yılının en iyi Ultra HD TV’si ödülünü almıştı.

Ultra yüksek çözünürlük
Doğal Ultra HD içeriğinin kullanılabilirliği halen sınırlı olsa da TP Vision, Ultra Çözünürlük ile Full HD piksel bilgileri; ayrıntılı, net ve keskin bir Ultra HD görüntüsü oluşturmak için dönüştürülebiliyor. Philips Ultra HD TV'lerde resim çözünürlüğü yükseltme, doğal Ultra HD içeriğine uygulandığında parlaklık, netlik ve ayrıntıları geliştiriyor, zenginleştiriyor.
Hareket keskinliği
Ultra HD çözünürlükte elde edilen görsellerde benzersiz kalite sağlıyor. Ayrıca 8 milyon veya daha fazla pikselle çekilen profesyonel fotoğraflar, çevrimiçi haritalar veya videoların doğal 4K içeriği UHD TV ekranında görüntüleyebiliyor.Ultra Piksel HD Motorunun gücü ile birlikte 900Hz Mükemmel Hareket Hızı özelliğine sahip paneller tarafından sağlanan hareket keskinliği, Philips UHD TV'ler üzerinde kaynaktan bağımsız olarak doğal ve net bir resim hareketi sağlıyor.
Bulut erişimi
Yeni bulut tabanlı Smart TV hizmetleriyle de uyumlu. Philips 9000 serisi Ultra HD TV'ler, metin girişini kolaylaştırmak amacıyla entegre tam klavyeli uzaktan kumandalar ile birlikte veriliyor. Bir işaretleme uygulaması kullanıcıların uygulamaları ana ekrandan kolaylıkla seçmesine ve menüler ve web sitelerinde gezinmesine olanak sağlıyor.
 

içerik zenginleştirme

Yerleşik Wi-Fi; akıllı telefonlar, tabletler ve diz üstü bilgisayarlarınızı evin her yerinde kablosuz olarak sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Philips 9000 serisi Ultra HD TV'ler, Wi-fi Miracast ve SimplyShare özelliklerini destekleyerek tüketicinin akıllı cihazlarında depolanan fotoğraflar ve videolara kolay erişim olanağı tanıyor.

Pratik kullanım

Kullanıcılar akıllı telefonlarındaki içerikleri televizyonlarının büyük ekranlarına aktarabiliyor. Gerçek zamanlı çözünürlük yükseltme, bağlı cihazlardan Ultra HD TV'lere aktarılan içeriğin resim kalitesini yükseltiyor. İçeriği diğer ekranlara aktarmak için yeni Philips Ultra HD TV'ler, Wi-Fi Akıllı Ekran ve Multi-Room görüntüleme özelliklerinden faydalanıyor.

Philips 9000 serisi Ultra HD TV'ler, metin girişini kolaylaştırmak amacıyla entegre tam klavyeli uzaktan kumandalar ile birlikte veriliyor. Bir işaretleme uygulaması kullanıcıların uygulamaları ana ekrandan kolaylıkla seçmesine ve menüler ve web sitelerinde gezinmesine olanak sağlıyor.

65PFL9708 için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 18999 TL ve 84PFL9708 için 42999 TL olacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics