Genel 19 KASIM 2013 / 16:51

R2 Servis "Yıldızlar Takımı" buluştu

Teknoloji servisleri alanında 81 ilde “Standart Servis” vizyonu ile hareket eden AKFA Holding şirketlerinden R2 Elektronik Servis A.Ş., Antalya’da düzenlediği toplantıda tüm paydaşlarıyla bir araya geldi. “Yıldızlar Takımı” konseptiyle gerçekleşen toplantıda Türkiye’nin 81 ilinden 360 servis ve satış noktalarını ağırlayan R2 Elektronik Servis, 2013 yılını değerlendirirken, 2014 yılı hedeflerini açıkladı. Gerçekleşen toplantıda, bu yıl piyasaya giren Profilo Verifone VX 680-E1 Yeni Nesil Mobil Yazarkasa POS ürünü öne çıkan gündem maddesi oldu.

Satış sonrası teknik servis alanında standartları belirleyen Akfa Holding şirketlerinden R2 Servis, 81 ilde 360 noktada hizmet veren servis ve satış noktalarıyla Antalya’da bir araya geldi. “Yıldızlar Takımı” konseptiyle düzenlenen toplantıda 2013 yılını tüm paydaşlarıyla değerlendiren R2 Servis, yıl genelinde yakaladığı yüzde 40’ın üzerinde büyüme rakamını 2014 yılında da sürdürmeyi hedefliyor

AKFA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aktaş, R2 Servis ve Profilo Ödeme Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Veli Tan Kirtiş, R2 Servis Genel Müdürü Fulya Etkin ve Profilo Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Tunç Sarıbay’ın katılımı ile gerçekleşen ve 2 gün süren toplantıda 2013 yılı değerlendirilirken, 2014 hedefleri katılımcılarla paylaşıldı. Yeni Nesil Mobil Yazarkasa POS Profilo VeriFone VX 680-E1 için özel bir oturumun düzenlendiği “Yıldızlar Takımı” buluşmasında servislerin soruları yanıtlanırken, şirketin 2014 vizyonu da paylaşıldı.

Büyümeyi sürdürecek
Bilgi teknolojileri, ev elektroniği, iklimlendirme cihazları, ödeme kaydedici cihazlar, güç elektroniği gibi farklı alanlarda entegre hizmetler, proje tasarımı, uygulama, bakım, onarım, kurulum, garanti ve 7/24 satış sonrası destek hizmetleri veren R2 Elektronik Servis A.Ş.’nin Genel Müdürü Fulya Etkin, “Yola çıktığımız ilk gün, belirlediğimiz stratejilerimiz doğrultusunda hedefimizi alanımızdaki liderlik olarak belirlemiştik. Hizmet kalitemizi güçlendirmek ve çeşitliliğimizi geliştirmek için 2013 yılında önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Yenilikçi yönümüzü ortaya koyduğumuz 2013, bizim için verimliliğin ve büyümenin yılı oldu. R2 Servis için hayli önemli gördüğümüz ve sektörde bir önceki yıla göre yüzde 40'ın üzerinde büyüme yakaladığımız bu başarıyı önümüzdeki yıl da sürdürülebilir kılmayı hedefliyoruz. Başarılarımızı perçinlemek için pazardaki vizyonumuzu genişletip, önemli aksiyonlar alacağız. Türkiye genelinde uyguladığımız mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla, 2014 R2 Servis'in yılı olacak” açıklamasını yaptı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics