Genel 14 MART 2013 / 11:01

Revolution'da ara bitiyor

Revolution’da sezon arası sona eriyor. Dizinin yeni bölümleri, 31 Mart Pazar itibariyle saat 22’de CNBC-e’de başlıyor.

Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution’ın CNBC-e’de yayınlanan onuncu bölümünde; Çetenin Danny’i kurtarma macerasında sonunda Miles ve Monroe’nun yüzleşme vakti gelmişti. Kardeşiyle bir araya gelmeye çok yaklaşan Charlie, bir keşifle sarsılırken Rachel da Monroe’nun sabrını deniyordu.

Dizinin 11. bölümünün ana hikayesi ise şu şekilde olacak:

Miles, isyancıları Monroe’nun helikopterlerinden ve taramalı tüfeklerinden kurtararak Philadelphia’nın dışına götürmeyi başarır. Bu sırada pişmanlık duyan Rachel, asilere güç sağlar ama bir kez daha çocuklarını, Charlie ve Danny’yi arkasında bırakmalıdır. Bu sırada Miles ve Nora arasındaki duygusal çekim güçlenmektedir.

 
ETİKETLER : CNBC-e Revolution

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN