Genel 27 ARALIK 2017 / 09:47

Ruijie, VİTEL ile Türkiye Network Pazarında İlk 3’ü Hedefliyor

Ruijie Networks, Çin’in lider ICT çözüm sağlayıcısı, Türkiye IT pazarının önemli şirketlerinden VİTEL ile katma değerli distribütörlük anlaşması imzaladı.

Bu anlaşmayla birlikte, VİTEL Ruijie ürünlerinin Türkiye, Almanya, Avusturya, İsviçre, Türkmenistan, Azerbaycan gibi ülkelerde dağıtımının yapılmasına yardım edecek ve müşterilerle yakın ilişkiler kurmak için satış ve pazarlama faaliyetleri yürütecek. Bu işbirliği anlaşması Ruijie’nin güçlü distribütörlerle çalışarak daha geniş bir pazarı kapsamayı ve etkisini global kapsamda artırmayı hedeflediğini göstermektedir.

VİTEL Ruijie’nin dinamik gücü ve Türkiye’deki ve küresel pazardaki parlak geleceğinden övgüyle bahsederken, Ruijie’nin küresel tedarik zinciri ve yüksek kalitelli sevkiyat ağı sayesinde daha iyi bir marka yaratmak için gereken tüm çabayı göstereceğini belirtti. Ruijie de, son kullanıcıya daha iyi bir hizmet verebilmek, güçlü ve sürekli bir partnerlik için VİTEL’i eğitim, pazarlama ve çeşitli hizmetler konusunda desteklemeye hazır olduğunu belirtti. 

Ruijie 2018 yılı için, küresel pazarda daha da genişlemeye kararlı. Markasının dünya çapında yayılmasını hızlandırmak için güçlü distribütörlerle el ele vermenin önemini vurguluyor. 

 


Ruijie Networks Çin’in önde gelen ICT çözüm sağlayıcısıdır. 2000’de kurulduğundan bu yana, farklı endüstriler için uçtan uca çözümler sağlamak adına, Bulut Bilişim, SDN, Mobile İnternet, Büyük Veri ve Nesnelerin İnterneti gibi yeni teknolojileri benimseyerek, derinlemesine senaryo odaklı uygulama deneyimi sunuyor. Bu şekilde, tüm endüstrilerin dijitalleşmesine yardım etmiş oluyor.


Çin’in ilk inovatif kuruluşlarından olan Ruijie, 11 farklı ürün grubuna sahiptir. Bunlar; Switch, Router, Wireless, Cloud Data Center, Cloud Desktop, Secuirty Gateway, IT Management, Authentication and Accounting, E-Classroom ve Mobile Application Platforms ürün gruplarıdır.

Ruijie’nin beş ARGE merkezi, 41 şubesi ve grup olarak 8000’den fazla  çalışanı vardır. Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika’da 30’dan fazla ülkeyi kapsayan bir hizmet ağına sahiptir. Kullanıcı dostu ve inovatif uygulamaları sayesinde servisleri kamu kurumları, operatörler, finans, eğitim, medikal, veri merkezleri, enerji, ulaşım, ticaret, üretim ve diğer endüstrilerde çokça kullanılmaktadır. 


Ruijie, ürünlerinin tasarım ve üretim kalitesiyle duymakta ve kendisini kullanıcılarına mükemmel servis  ve ürünler sağlamaya adamaktadır. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics