Genel 24 HAZİRAN 2017 / 09:24

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak?

​Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak soruları şimdilerde fazlasıyla merak konusu. Samsung Galaxy S9 ile ilgili detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak? Samsung, son zamanların en fazla akıllı telefon modeli üreten markalarından biri. Bu yıl donanım ve bununla paralel olarak fiyatlarında da artış görülüyoru diyebiliriz. Samsung’ un gözdesi olacak diyebileceğimiz Galaxy S9 hakkında bazı edindiğimiz olası bilgileri paylaşalım.

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak?

Samsung’un geçmişine baktığımızda Eylül ve Şubat aylarında cihazlarının lansmanlarının yapıldığını söyleyebiliriz. Gelen haberlere göre S9’da da benzer tarihlerde tanışacağımız yönünde. Yani 2018 Şubat’ ında S9’ un tanıtılması bekleniyor.
 

Türkiye’ ye ne zaman gelecek?

Firma politikaları veya başka bir sebebe bağlı olarak değişiklikler olmazsa diğer cihazlarında olduğu gibi tanıtıldıktan ortalama 1 ay sonra Türkiye’ de satışa çıkması öngörülüyor.

Samsung Galaxy S9 özellikleri neler olacak?
Galaxy S9‘da beklenen özellikler arasında Qualcomm’un yeni işlemcisi Snapdragon 845 yer alıyor. 5.8 inç büyüklüğündeki ekranın 4K çözünürlüğünde performans sunması bekleniyor. Minimum 128 GB dahili depolama sahip olan yeni Samsung Galaxy S9 için 256 GB’lık bir modelinde pazara sunulması bekleniyor. Çift kameralı bir model ile kullanıcısının karşısına çıkacak olan Samsung’un Galaxy S8‘deki hayal kırıklığı telafi etmesi bekleniyor.
SAMOLED ekran teknolojisinde akıllı telefon piyasasında bir numara olan Samsung, yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S9’da bu ekran teknolojisini kullandı. Samsung Galaxy S9 ekran çözünürlüğü, 1440 × 2560 ve 5.5 “inç olarak geliyor.
Bunların yanı sıra yeni işlemciye entegre modem, Bluetooth 5.0 ya da 5.1 sürümü, daha hızlı sensörler ve daha iyi bir tasarımla geleceği de gelen bilgiler arasında.

Samsung Galaxy S9 fiyatı ne kadar olacak?


Ortalama olarak fiyatının 950 Dolar beklendiği cihazın ülkemizdeki fiyatı hakkında bilgi vermek erken olsa da dolar kurunun çevrisi ile ortalama 4000 TL olacağı yorumu getirilebilir. Vergilerle birlikte fiyatın çok da fazla olacağı öngörülüyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics