Genel 24 EKİM 2013 / 12:28

Samsung özür diledi

Samsung  Çin medyasının Galaxy ve Note serileri hakkındaki eleştirileri üzerine Çinli müşterilerinden özür diledi. CCTV' de  yayınlanan teknoloji programına göre Çin'deki Galaxy 3 ve Note 2 hafıza kartı ve batarya ile ilgili sorunlar yaşatıyor.

Bu nedenle  Samsung Çin'deki web sitesinde " Yönetim sorunlarımızın müşterilerimize yaşattığı rahatsızlık nedeniyle içten özürlerimizi sunuyoruz"  şeklinde bir mesaj yayınladı.

CCTV' de yapılan programın üzerine medyanın eleştirilerine duyarsız kalamayan  Güney Koreli şirket,  arızalı cihazların tamirini sağlayacaklarını ve müşterilerin onarım için ödemiş oldukları ücretleri iade edeceklerini açıkladı.

Nisan ayında Apple' ın CEO' su Tim Cook ' da Çin medyasında gelen eleştiriler üzerine  garanti ve onarım politikalarıyla ilgili özür dilemişti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN