Genel 07 MART 2010 / 18:00

SAP iş ortaklarına Medyasoft da katıldı

Medyasoft, SAP’nin Türkiye iş ortakları arasına katıldı. Şirket bu adımla, Yıldız Holding Bilişim Grubu bünyesinde bulunan ve bugüne kadar Holding şirketlerine hizmet veren uzman SAP kadrosunu bünyesine katarak yeni yıla hızlı başladı.
SAP iş ortaklığı ve iş uygulamaları danışmanlık hizmeti ile Medyasoft; kurumlar için proje yönetimi, uygulama danışmanlığı, sistem kuruluş ve yönetimi, iş süreçleri iyileştirme danışmanlığı, program geliştirme ve sistem bütünleştirme  hizmetlerinden oluşan komple çözümler üretecek. Yılsonuna kadar danışmanlık kadrosunu 105 kişiye ulaştıracak olan Medyasoft, SAP danışmanlığının yanı sıra; SAP lisans satışı ve eğitimini de sürdürecek.
ETİKETLER : medyasoft Sayı:761

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN