Genel 08 TEMMUZ 2015 / 21:57

SecureTurkey'e kayıtlar başladı

Dünya genelinde birçok başarılı güvenlik etkinliğine imza atan (ISC)² tarafından 8 Ekim 2015 tarihinde düzenlenecek SecureTurkey, bilgi güvenliği dünyasını bir araya getirecek. SecureTurkey’e BThaber okuyucuları yüzde 25 indirimli katılabilecek.

Son yıllarda en çok konuşulan konular arasında yer alan bilgi güvenliği alanında birçok yenilik var. Her gün değişen güvenlik dünyasında, yeni teknolojiler ortaya çıkıyor, yeni açıklar keşfediliyor, yeni otomatik iş modelleri ve süreçleri geliştiriliyor ve bilişim alanında çalışan herkes bilgi güvenliğinin hayati önem taşıdığının farkına varıyor.

SecureTurkey etkinliği de bilişim profesyonellerine güvenlik alanındaki en son yenilikler, teknolojik gelişmeler, yeni uygulamalar, yeni yaklaşımlar ve diğer konularda bilgi aktarımı yapmayı ve bilişim profesyonellerinin güncel kalmasını hedefliyor. Konusunda uzman profesyonellerin konuşmacı olarak yer alacağı ve BThaber’in sponsor olduğu etkinliğe okuyucularımız haftalık olarak yayınladığımız BThaber bültenine abone olarak yüzde 25 indirimle kayıt olabilecekler.

BThaber Haftalık Bülteni'ne abone olmak ve indirim kodunu almak için info@bthaber.com.tr adresine konu başlığı abone konu başlıklı bir e-posta göndermeniz yeterli...

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen buraya tıklayın...
ETİKETLER : güvenlik secureturkey

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics