Genel 22 ŞUBAT 2013 / 13:50

Sedna, Ingenico dağıtıcılığını aldı

Sedna;kablosuz barkod okuyucular, smart kart okuyucular, taşınabilir RFID okuyucular, sağlık ve taşımacılık gibi sektörlere yönelik kart okuyuculu terminaller gibi ürünlerin yer aldığı Healthcare/e-ID olarak bilinen ürün grubunun Türkiye Distribütörlüğünü aldığını duyurdu. Ingenico İş Geliştirme Müdürü Edouard Guilbert, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “Ingenico olarak, Türkiye pazarında lider konumda bir distribütör olan Sedna ile yapmış olduğumuz iş birliğini duyurmaktan mutluluk duymaktayız. Ingenico Healthcare/e-ID bölümü; sağlık, lojistik, saha perakende gibi sektörlere yönelik özgün ürünler geliştirmekte olup, geniş ürün yelpazemiz, teknolojik üstünlüğümüz ve çözümlerimiz sayesinde Fransa ve Almanya başta olmak üzere 20’yi aşkın ülkede lider konuma gelmiş bulunmaktayız. Sedna’nın engin iş deneyimi ve geniş iş ortakları ağı sayesinde Türkiye pazarında da büyümeyi hedeflemekteyiz.”


Ödeme sistemleri konusunda hizmet veren  Ingenico firması, geçtiğimiz yıl Fransız üretici Baracoda'yı satın alarak Barkod ve RFID sektörüne giriş yapmıştı.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN