Genel 19 KASIM 2013 / 16:12

SmartSoft kart paketleri yaygınlaşıyor

SmartSoft’un yeni genel müdür yardımcısı Gülçin Kuvancı, şirketin yurtdışı projelerine ağırlık vererek faaliyetleri global düzeyde artırmayı hedefliyor.

Cardtek Group şirketlerinden SmartSoft’un yeni genel müdür yardımcısı Gülçin Kuvancı şirketin yurtdışı projelerine ağırlık vererek faaliyetleri global düzeyde artırmayı hedefliyor.

Kartlı ödeme sistemlerinin ihtiyaç duyduğu hem geleneksel yazılım altyapılarını hem de yeni teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarının getirdiği inovatif yazılım altyapılarını 360 derece sunabilen bir ürün yelpazesine sahip olan SmartSoft, OCEAN kart yönetim sistemiyle Türkiye’nin önde gelen bankalarına en güncel teknoloji ile geliştirilmiş ödeme sistemleri altyapısını sunuyor. 2013 yılında OCEAN kart yönetim sistemini kullanan banka sayısında ciddi artış elde ettiklerini belirten Kuvancı, 2014’te bu sayının giderek artacağını ve sistemi kullanan bankaların paket üzerinde güncellemelerinin olacağını söyledi. Kart paketi ürünlerinin Türkiye’de hızla yayıldığını, amaçlarının bu sinerjiyi yurtdışına taşımak olduğunu dile getiren Kuvancı sözlerini şöyle sürdürdü: “2013 SmartSoft için Türk Bankacılık sektörü üzerine ağırlıklı çalıştığımız bir yıl oldu. Bankacılık sektöründe birtakım gereksinimlere müşteriye özel projelerle yanıt vermeye çalıştık. 90’lardan bu yana aynı paketi kullanan önde gelen bankaların, bizi tercih ederek OCEAN’a geçişini gerçekleştirdiğimiz bir yıl yaşadık. Bu SmartSoft açısından çok gurur verici bir gelişme oldu. Önümüzdeki yıl da bankaların altyapı değişimleri devam edecek ve SmartSoft yine bu değişimin içinde yer alacak. Geçtiğimiz yıl Azerbaycan’da 1 processing merkezi ve 3 bankada kart paketimiz kullanılmaya başlandı. Bunun başka ülkelerin önde gelen bankalarında da hayata geçirilmesini amaçlıyoruz. SmartSoft’un yeni genel müdür yardımcısı olarak öncelikli hedefim kart paketi ürünlerimizin en az 10 ülkede kullanılan bir paket haline gelmesini sağlamak. SmartSoft’un başarısına büyük katkı sağlayan genç ve dinamik ekimizle bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. İnovasyona dayalı yönetim anlayışımızla bunu gerçekleştireceğimize olan inancım tam.”

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics