Genel 24 EKİM 2013 / 10:38

Sosyal medyada halk oylaması

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenmeye başlanan 4. Sosyal Medya Ödülleri Turkcell Superonline sponsorluğunda belirleniyor.
En iyi sosyal medya kullanımı 29 kategoride toplam 145 aday içinden halk oylamasıyla seçilecek. Oylaması 3 Aralık 2013 tarihine kadar www.sosyalmedyaodulleri.com adresinde devam edecek.

Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, bireysel ve kurumsal olmak üzere iki ana kategoride düzenleniyor. Bireysel kategoride spor, medya, müzik, edebiyat dünyasında sosyal medyayı en iyi kullanan isimler belirlenirken, kurumsal kategoride televizyon kanalları, televizyon programları, haber ve spor web siteleri, gazeteler ve markaların sosyal medya kullanımlarına ilişkin değerlendirmelere yer veriliyor. Ayrıca en etkili sosyal medya kampanyaları, viral reklamlar ve mobil uygulamalar da yarışma kapsamında belirleniyor.

Sosyal medyanın yıldızlarının belirleneceği ödüller, 7 Aralık 2013 tarihinde 6. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin kapanış akşamında İTÜ Maslak Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’ nde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Adaylar arasında halk oylamasında sosyal medya kullanımının verimliliği kadar, adayların kişisel beğenilirlikleri de göz önünde bulundurulacak. Sosyal medya ödüllerinin bireysel adayları arasında  Adamlar yapıyor, Banu Güven, Metin Uca, Enver Aysever, Kaan Sezyum, Mert Fırat, Alper Sarı, Hande Yener, Fettah Can, Sinan Akçıl, Mehmet Okur  yer alıyor.

Kurumsal kategorideyse Seksenler, Milliyet, THY, Lig TV spikerini arıyor,Karnaval, Radyo Fenomen, Kadıköy Belediyesi, Pera Müzesi, Akut, İstanbul Pink mi Black mi? Ceza ve ben, Beşiktaş JK, NTVSpor, Star TV, Kelime oyunu, Operada gizli kamera süprizi, ntvmsnbc yer alıyor.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN