Genel 15 KASIM 2013 / 12:11

SoundPlate çok az yer tutuyor

 

SoundPlate LG ses sistemi tüm düz ekran televizyonlarla uyumlu şekilde çalışıyor.LG' nin müşterileriyle buluşturduğu yeni ürünü SoundPlate  35 mm’lik yüksekliği ve ince yapısıyla yerden tasarruf edilmesini sağlıyor. 32 inçten 55 inçe tüm TV modellerinde kullanılabilen SoundPlate televizyona kablosuz olarak bağlanabiliyor. Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de dahil olmak üzere harici tüm cihazlardan ses aktarımı yapılabiliyor.

SoundPlate, dijitalden analoğa dönüştürücü sayesinde (DAC) 4.1 kanallık sistemi ile içine gömülü subwoofer’ı ile dikkat çekiyor. Optimize ses çıkışı ile ses ayarı yapılabiliyor.

LG Electronics Başkan Yardımcısı Seog-ho Ro“Bu kompakt hoparlör sistemi tam gövdeli, çok yönlü ses çıkışı ile tipik bir ev sinema sistemi veya ses ünitesinden farklı olarak çok daha az yer kaplıyor. Diğer yandan ürün diğer tüm düz ekran televizyonlara uygun şekilde tasarlanmış olup birçok ev dekorasyonuyla uyumlu bir stile sahip” dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN