Genel 21 HAZİRAN 2018 / 11:05

Spotify'ın yeni rakibi Youtube Music

Spotify ve Apple Music arasındaki rekabete ortak olmaya hazırlanan Youtube Music resmen yayınlandı.Milyonlarca şarkıyı dinleme imkanı sunan uygulama pek çok üyelere avantaj sunuyor.

Google, Youtube Music uygulamasını 17 ülkede kullanıcıların hizmetine sundu. Milyonlarca şarkıyı dinlerken, binlerce çalma listelerini bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak kullanmak mümkün fakat Spotify'da olduğu gibi reklamlara maruz kalabilirsiniz.

Eğer reklam görmeden müzik dinlemek istiyorsanız, aylık 9.99 dolar ödeyerek Premium üyeliğe geçiş yapabiliyorsunuz. Aynı avantajlı paketi 6 kişinin kullanabileceğini ve fiyatının 14.99 dolar olacağını belirtelim. Bu tercihlerden önce uygulamayı denemek istiyorsanız, 3 aylık Premium  deneme hakkı elde edebiliyorsunuz.

iOS ve Android için arayüzü değişen Youtube Music uygulamasının yanında bir diğer yenilik de Youtube Red yerine gelen, Youtube Premium'da oldu. Aylık 11.99 dolar ödeyerek, bütün film ve dizilere erişmeniz mümkün. Ayrıca yine 17.99 dolara aile paketi seçeneği ve 3 aylık ücretsiz deneme seçeneği mevcut.

Spotify ve Apple Music'in müzik platformları arasında yaşadığı rekabet Youtube Music ile birlikte daha hareketli geçecek gibi görünüyor. Rekabetin bu platformlara gelecek yeni özellikleri tetikleyeceğini ve en sonunda müzikseverleri memnun edeceğini öngörüyoruz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics