Genel 16 NİSAN 2018 / 17:24

Tayland Krallığı Dijital Ekonomi ve Toplum Bakanı Dr. Pichet DURONGKAVEROJ, TEKNOTEL TELEKOM’u Ziyaret Etti

T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifiyle, protokol açılış töreni ile başlayan ve GEC himayesinde, 30 ülkeden bakan ve üst seviye kamu temsilcisinin yer aldığı Startup Nations Ministerial senelik buluşmasına bu kez İstanbul ev sahipliği yaptı. Bu bağlamda 4 gün sürecek ziyaret programı ile Türkiye’de bulunan Tayland Krallığı Dijital Ekonomi ve Toplum Bakanı Dr. Pichet DURONGKAVEROJ, Türkiye’ de Bilişim sektöründe kritik görevlerde bulunan kurum ve kuruluşlar ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Endüstri 4.0 Çizgisinde ilerleyen Teknotel Telekom, Yeni Nesil Teknolojiler ile Tümleşik Çözümleri Kendi Çatısı Altında Topladı

Bu doğrultuda Tayland Krallığı Dijital Ekonomi ve Toplum Bakanı Dr. Pichet DURONGKAVEROJ ; TEKNOTEL TELEKOM ziyareti esnasında Tayland’ da bulunan çeşitli devlet kurumlarına ait ayrı ayrı konumlanmış veri merkezlerini tek bir veri merkezi çatısı altında hayata geçirmek istediklerini belirtti. Ayrıca Teknotel Telekom’un kurumlara sunduğu kaliteli, hızlı ve kesintisiz tüm çözümleri, kurumun resmi sayfasından ve sosyal mecralarından takip ettiklerini, sunulan tüm hizmetleri özellikle yerinde ziyaret etmek istediklerini de sözlerine ekledi. Teknotel Telekom’un kıtalararası erişim çözümleri doğrultusunda, uzman kadrosuna danışmak istedikleri noktaları, TEKNOTEL TELEKOM’un iştiraki olan TELEHOUSE ISTANBUL Veri Merkezi’nde konunun uzmanları eşliğinde ziyaret ederek, sektöre yönelik fikirlerini paylaştı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics