Genel 26 KASIM 2013 / 11:05

TBB finans eğitimleri mobilde

Türkiye Bankalar Birliği finans ve bankacılık eğitimlerini mobil cihazlara uyarladı.

Ücretsiz TBB Mobil Eğitim Uygulaması sayesinde kullanıcılar finans ve bankacılık eğitimlerine istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabiliyor.

Finans ve bankacılık konularında konferans, sınıf eğitimleri ve e-eğitimler sunan Türkiye Bankalar Birliği (TBB), başlattığı Mobil Öğrenme Platformu ile uzaktan eğitime geçti. Akıllı telefon veya tabletler aracılığıyla kullanıcı, vakti olduğu anda bankacılık ve finans eğitimine başlayabiliyor veya kaldığı yerden eğitimine devam edebiliyor.

Mobil mesleki gelişime de katkı sağlıyor

TBB Mobil Öğrenme Platformu’nun bankacılık sektöründe bir ilk olduğunu vurgulayan Mesleki Gelişim Kurumsal İletişim Grup Başkanı Ali Güngör şunları söyledi: “Eğitimlerimizi, yeni platformlara taşıyarak yaygınlaştırmayı, bankacılık ve finans eğitimlerinin kolay ulaşılabilir, kolay kullanılabilir olmasını hedefliyoruz. Bankacılık ve finans konusuna ilgi duyan; bu konuda eğitim almak, kariyerini geliştirmek isteyen ancak vakit bulamayan kişiler platformumuzdan istedikleri zaman istedikleri yerde yararlanabilirler. Yeni eğitimlerimizle finans ve bankacılık sektörüne katkıda bulunmaya devam edeceğiz”.

Halihazırda “temel ekonomi”, “temel muhasebe”, “temel bankacılık” ve “finansal matematik” eğitimlerinin sunulduğu TBB Mobil Eğitim uygulaması, iOS ve Android tabanlı mobil cihazlara çevrimiçi mağazalardan ücretsiz olarak indirilebiliyor.
ETİKETLER : Mobil tbb uzaktan eğitim

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN