Genel 12 OCAK 2014 / 14:44

Telefonlar uygulamalarıyla geliyor

Yeni  telefonlar geliştirilirken, içlerinde yeni uygulamalar hazır geliyor.
Vodafone Türkiye, şimdi de Türkiye’de üretilen Vodafone Blade V’yi tüketicilere sunuyor. Yeni telefonla gelen yeni uygulamalar da dikkat çekiyor.Vodafone Türkiye’nin Global İnovasyon Merkezi OKSİJEN tarafından geliştirilen Vodafone Blade V ile birlikte gelen yine OKSİJEN’in geliştirdiği Kızılay Uygulaması ile kullanıcılar, sabit ve mobil Kızılay kan merkezlerinin konumunu, iletişim bilgilerini, haritada gösterimi ve yol tariflerini öğrenebiliyor. Uygulamadaki kan bağışı takvimine kan bağışında bulunduğu tarihleri kaydetme imkânı buluyor ve, tekrar kan bağışı yapabilecek kadar süre geçtiğinde otomatik uyarı alıyor. AKUT Uygulamasıyla, acil durumlarda aranacak numaralar, resimli ve videolu ilk yardım bilgileri, pusula, acil durumda kullanılabilecek SOS uyarı sinyallerine ulaşıyor.

Vodafone Self Servis uygulaması, SMS, internet ve yurtdışını arama paketlerini satın alma, yurtdışında kullanıma açma, fatura detayı inceleme, TL yükleme, tarife değişikliği ve kalan kullanım görüntüleme imkânı sunuyor

Vodafone Çiftçi Kılavuzu ise Vodafone Blade V sahibi çiftçilerin hayatına büyük kolaylıklar sunuyor. Kılavuzda; üreticiler, şehir ve ilçelere özel beş günlük zirai meteorolojik tahminler ve uyarılardan ürün ve ürün gruplarına özel haberler ve bereketi artıracak ipuçlarına kadar pek çok bilgiye erişebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics